Kreatif Tasarımlar

Anasayfakreatif tasarımlar

Kreatif tasarımlar

Günümüz trendlerine uygun, müşterilerinizi büyüleyecek kreatif tasarımlara imza atıyoruz. Dijital ve basılı işlerde kullanılmak üzere, her sektöre ve her kitleye uygun ihtiyacınıza göre modern tasarımlar üretiyoruz.

Sosyal Medya Post Tasarımı ile Kitlenizi Büyütün


İlk izlenim çok önemlidir, ziyaretçilerin beğenisini ilk saniyede kazanmak istiyorsanız, çok iyi hazırlanmış, profesyonel ve kreatif tasarımlara ihtiyacınız vardır. Bunun için buradayız. Sizin için tasarlıyoruz. Kurumsal veya bireysel sosyal medya Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube gibi hesaplarınız için profil ve kapak tasarımlarını hazırlar, günlük veya özel gün postlarınızı tasarımlarınızı oluşturabiliriz. Firmaların kurumsallığı açısından çok önemli bir izlenim olan sosyal medya firmanızın dış görünüşüdür. Sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz duyurular, kampanyalar, bildirimler, etkinlikler, indirimler, özel günler için yapılması gereken paylaşımlar tasarlayabiliriz.


Web Arayüz Tasarımı


Günümüz piyasası her geçen gün yeni dijital ürünlerle dolup taşıyor. Güzel bir kullanıcı arayüzü ile, müşterilerimizin bu kalabalığın önüne çıkmasını ve başarılı olmasını sağlıyoruz. Arayüz kullanıcı ve kullanılan yazılım arasında etkileşimi sağlar. İyi bir arayüz tasarımı siteyi ziyaret eden kişinin ziyaret amacına kolaylıkla hizmet eder ve ihtiyacını karşılamasını sağlar. İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek, siteler arasındaki en önemli ayrım noktalarından biridir. Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor.


Logonuz, sizin imzanızdır!


Logo genellikle marka isminden sonra bir firmanın kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir Bir nevi markanın yüzüdür. Tıpkı tanıştığımız bir insanın yüzüne bakarak ilk izlenimde edindiğimiz fikirler ve hakkında verdiğimiz kararlar gibi, bir şirketin logo tasarımı da aynı güce ve etkiye sahiptir. Logo tasarımı, markaların kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılanmasını sağlar. Bu bakımdan logo bir şirketin kurumsallığına, vizyonuna uygun tasarlanmalı. Ayrıca, şirketin hitap etmek istediği hedef kitleye, marka ve şirketin ilk izlenimini bıraktığı etkili bir tanıtım aracıdır. Profesyonel düzeyde tasarlanmış logo, insanların aklında etkileyici bir imaj bırakmalı. Böylece logoyu herhangi bir yerde gören müşteri, markayı hatırlar.


Afiş Tasarımı


Reklamcılığın ilk zamanlarındaki iletişim materyalleri olan afiş ve posterler günümüzde de etkisi korumaktadır. Herhangi bir hizmet, ürün veya organizasyon kampanyasının hedef kitleye iletilmesinde kullanılan görsel şekilde sunulan bir reklam aracıdır. Görsel hafızanın %80 oranındaki hatırlatıcı etkisini dikkate aldığımızda afişlerin insanlara neler anlatabileceğini hayal etmek zor olmaz.

Şirketinizin reklam çalışmaları veya kampanya tanıtımları için en uygun olan reklam türü afiş çalışmalarıdır. Dikkat çeken bir reklam çalışması yapmak için afiş tasarımı kullanmanın şirketinize uzun vadede önemli getirileri olacaktır. Afiş kullanmanın, müşterinin aklında kalıcılık sağlaması, daha dikkat çekici olması ve daha profesyonel görünmesi gibi avantajları vardır.


Broşür Tasarımı


Firma, marka, hizmet ve ürünlerin tanıtılması için yapılan basılı materyallere broşür denir. Broşür yıllardır kullanılan etkili ve maliyeti düşük bir reklam, tanıtım aracıdır. İyi tasarlanmış bir broşür, hedeflenen kitlelerin sayısını ve bu kişilere ulaşım hızını arttırır. Bu nedenle de broşürün tasarımı, tanıtımın en önemli parçasını oluşturmaktadır. Broşürünüz görsel olarak dikkat çekmeli, içeriği ile ilgi çekici olmalı, satılan ürünü veya hizmeti almak için istek uyandırmalı ve harekete geçirmelidir. Kötü tasarlanmış bir broşürün direk çöpe atılacağı gibi yaratıcı güzel bir broşürün göze hitap ederek doğrudan iş için satışlara yol açabilmektedir.


Roll Up Tasarımı


Roll Up Banner firmanızı bir sergi veya fuar da öne çıkarmak için önemli bir araçtır. Ayrıca mağazalarınızda, satış yaptığınız tüm iç ve dış ortamlarda müşterileriniz üzerinde pozitif etkiler bırakarak markanızın imajına büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Doğru mesajı güzel bir tasarımla verebilirseniz satışlarınızı arttırabilir, marka imajınızı çok daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. Ne kadar kaliteli mal veya hizmet üretirseniz üretin insanlara ulaşamadığınızda emeklerinizin karşılığını alamazsınız. İnsanlara ne kadar çok ulaşıp mal ve hizmetinizi tanıtırsanız o oranda başarılı olursunuz.


Dergi tasarımı


Dergi, marka ya da firmaların kendilerine ait çeşitli konularda hedef kitlelerini ya da müşterilerini bilgilendirme amaçlı yapılan çalışmalar olarak karşımıza çıkar. Bazı markalar gerek hizmetleri gerekse de sahip oldukları ürünler hakkında müşteri tarafını bilgilendirmek ister. İşte böyle bir durumda ortaya dergiler çıkar ve firmalara pek çok konuda yardımcı olur. Ayrıca dergiler belirli periyotlar da yayınlanır ve bu şekilde marka ile ilgili bilgiler sürekli güncellenerek müşteri ya da kullanıcı tarafında ulaştırılır. Profesyonel bir dergi tasarımında amaç, derginin içeriğini destekleyerek dergiye güçlü bir etki kazandırabilmektir. Yayınlamak istediğiniz dergiyi hangi alanda yayınlamak isterseniz isteyin mutlaka baskı ve tasarım kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Dergi basımı aşamasında en önemli konu ise kapak tasarımının kusursuz olmasıdır. İyi bir kapak tasarımı sayesinde son derece dikkat çekebilir ve insanların beğenisini kazanabilirsiniz.


Kartvizit Tasarımı


Kartvizit; kurum veya kişilerin iş ve iletişim bilgisinin yer aldığı kartlar olarak tanımlanabilir. Kartvizitler yanımızda taşıyabileceğimiz müşteri ile ilk görüşmemizde ona verebileceğimiz iyi bir reklam aracıdır. Kartvizitler iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Bunun bilincinde olan kurumlar kartvizit tasarımlarına daha özenli yaklaşmaktadır. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir. Hiç bankada kimliğin olmadan işlem yapabiliyor musun? Kartvizitler de öyle bir ürün. Seni sektöründe tanıtacak olan en önemli parça.


Antetli Kağıt Tasarımı


Basit bir materyal gibi görünen ancak hiç de öyle olmayan antetli kağıtlar, şirketlerin dış dünyadaki kimliğini belirler, resmi yazışmalarda ve şirket politikasının belirtilmesinde aşırı derece de önem arz eder. Günümüzün hızlı rekabet ortamında ister mal isterseniz de hizmet satın, en fazla dikkat edilmesi gereken nokta hedef kitlenizin gözündeki konumunuzdur. Antetli kağıtlar, firmanın markası kadar önemlidir. Çünkü hem firmayı temsil eder hem de potansiyel müşterilere firma hakkında ilk izlenimi oluşturur. Zevkli ve özenilmiş bir tasarımla hazırlanmış, kaliteli bir kağıda basılıp kullanıma sunulmuş antetli kağıtlar markanızın başarısına önemli katkı sağlar. Çünkü standart boş bir kağıt ile gönderilecek mesaj ile yaratıcı, şık ve güzel hazırlanmış bir antetli kağıt ile gönderilen mesaj arasında çok büyük fark olacaktır.


Video Editleme


Sosyal Medyanın en hareketlisi: Videolar… Video düzenleme işlemi, çeşitli amaçlarla çekilmiş olan görüntülerin bir araya getirilmesi ve ses, yazı veya efekt gibi ilavelerin yapılmasını kapsıyor. Video editleme genel anlamda mevcut bir videonun üstünde değişiklik yapmaktır. Videonun istenmeyen bölümünü değiştirmek veya düzenlemek amacıyla gerçekleştirilen işlemlerin tümüdür. Video içeriğinin inanılmaz yükselişi, videolar çekip yayınlama konusunda insanların çok daha hevesli olmasını sağlıyor. Bu yüzden çok sayıda insan hem kişisel hobileri için hem de işletmesine katkıda bulunmak için videolar hazırlama yoluna gidiyor. Her ne kadar görüntüleri basit şekilde akıllı telefonla çekmek mümkünse da bunları düzenlemek bambaşka bir konu.


Cover (Kitap Kapak) Tasarımı


Bir kitabın kapak tasarımı, tanıtımında önemli bir yer kaplıyor. Kitabın içeriği tabi ki kapak tasarımından daha önemli; fakat kapak tasarımı da okuyucuya ilk akılda kalıcı etki yapması yönünden, kayda değer önem taşıyor. Kitaplar, okuyucuda iyi bir okuma tadı bırakması gerekir ve bunun için kitabın içeriğinin, okuyucu tarafından beğenilmesi en önemli unsurdur. Ancak bu durum tasarımla ilgili olan bir kısım değil. Bu kısım yazarın hayal gücü, kitabın konusu ile ilgilidir. Ancak bu konuları ön plana çıkaran ise kitap kapağı tasarımıdır. Bir kitabın kapak tasarımında atlanmaması gereken en önemli konu; kitabın içeriğini tasarıma çok iyi yansıtmak ve içerikten kopmamak. İçerikten kopuk ve aykırı tasarımlar bazen itici bile olabiliyor. İçerikle bağlantılı kapak tasarımları, okuyucusuna akılda kalıcı farklı bir etki bırakabiliyor.