Website Tasarımı

Ana sayfa Website Tasarımı

Website Tasarımı

Websitenizi istediğiniz şekilde dünya standartlarına uygun, markanıza değer katacak şık ve modern yeni nesil Kreatif tasarımlarla sizlere teslim ediyoruz.

Websiteleri Nasıl Olmalıdır?

Günümüz standartlarında iyi bir websitesi için aranan özellikler mobil uyumlu, sade tasarım ve hızlı açılmasıdır. Mobil uyumlu tasarımın gereklilik sebeplerinden biri ise mobil kullanıcıların masaüstüne göre yüksek olmasıdır. Mobil uyumlu olmayan websitelerinde hem görüntü hem de işlevsellik problemleri ile karşılaşılmaktadır.

Websitesinde kullanılan temalar, görseller renkler sadelik bakımından oldukça önem taşımaktadır. Göz yoran tasarımlar, birbirini tutmayan renkler websitelerinde hemen çıkma oranını yükseltmekte katkı sağlamaktadır.

Bunun yanısıra sadelik aynı zamanda websitesinde hızı da beraberinde getirmektedir. Mobil uyumlu ve hızlı açılan websitesi Google tarafından sizi SEO bakımından ön sıralara taşır.

Websitesi hedeflerinize ve ihtiyaclarınıza göre tasarlanmalıdır. Her websitesi modellerinin belli başlı kuralları vardır. Örneğin bir e-ticaret sitesi ile B2B'ye yönelik tasarlanan websiteler birbirinden farklılık göstermektedirler.


Hangi Websitesi Modelleri Tasarlamaktayız?

  • Kurumsal Website Tasarımı
  • E-ticaret Websiteleri
  • Rezervasyon Websiteleri
  • Kişiye Özel Websiteleri